Category: Tasarım Araçları

Tasarım Araçları kategorisi; kurumsal kimlik, web arayüz, logo vb. tasarım çalışmalarınızda yararlanabileceğiniz çeşitli kaynak siteleri içerir.

Bir önceki yazımda kullanabileceğiniz web tasarım araçlarını sıralamıştım. Bu yazımda ise, yine web tasarımcıların ya da web geliştiricilerin işine yarayacak renk paletlerini sıraladım. Sizinde kullandığınız farklı renk paleti uygulamaları varsa yorumlarınızla iletebilirsiniz. Colourco Kendi renk paletlerinizi oluşturmanıza ya da sitede var olan renk paletlerinden herhangi birini seçmenize izin verir. Eklediğiniz veya hazır renk paletlerinden herhangi

Devamını Oku

Herkes için grafik sloganıyla yola çıkan Freepik, yardımcı olabilecek photoshop, illustrator, web template gibi birçok dosyayı ücretsiz olarak sunuyor. Web çalışmalarında kullanabileceğimiz değerli sitelerden birisi bence. Buna benzer siteleri yorumlarınızla paylaşarak bu yazıya katkı sağlayabilirsiniz. Sevgiler.

Bugünden itibaren kendim ve sizler için kullanıcı dostu araçları listelemeye karar verdim. PSdreams tasarımcı dostu, tamamen ücretsiz harika bir site. Özellikle mockup, flat ikonlar, ui kit kategorileri işinize çok yarayabilir. Hadi inceleyin, kararını siz verin :)