Özlem Çimen

Özlem Çimen

Wordpress sever, aynı zamanda kullanıcı odaklı siteler geliştirmeye çalışan sıradan bir kişilik...

Hakkımda

Wordpress sever, aynı zamanda kullanıcı odaklı siteler geliştirmeye çalışan sıradan  bir kişilik...

1984 İstanbul doğumlu... Yaşamının büyük bir kısmını İstanbul'da geçirdikten sonra, kış ve bahar aylarını Eskişehir'in kuru ayazında, yazları ise genelde Kuzey Ege'nin serin sularında yaşamayı tercih eder.

Sektör ile tanışıklığı son 16 yıla dayanır ancak profesyonel anlamda sektörde bulunma süresi 6 yıldır.

10 yıl gibi bir süre bir çok farklı sektörde ve firmada çalıştıktan sonra, kendi işimi yapacağım sevdasına kapılıp son 6 yıldır internet sektöründe çalışmalarını yürütmektedir.

En son ayrıldığı iş yeri Abdi İbrahim İlaç firmasıdır.

Her dalda üretkenliği sever. Tarladaki domates üretiminden tut, proje geliştirme aşamasındaki kod yazımına kadar bir çok üretkenliği...

Bilgiye önem verir. Bu nedenle yazar. Ama uzun uzun yazıp laf ebeliği yapmaz Google amca için. 200 kelimeymiş, 300 kelimeymiş, google sıralamasıymış... :) Önemli olan kullanıcıya doğru bilgiyi verebilmektir der.

Değişime ve gelişime açıktır.

70 yaşına geldiğinde dahi bu işlerle uğraşmak istemez elbet :)

Assos'ta .... hayali vardır. Şu an çok uzak olsa da o hayaller, olsun varsın hayallerini uzaktan seyreylemeyi de sever.

Trakyalı olduğundan; rakı, roka, balık üçlüsüne de bayılır :)

3 senedir hakkımda sayfasını yazmak için ilhamın gelmesini beklerken, gecenin bir yarısı  yarım saatte telefonundan hakkımda yazısı çıkarır. Bu nedenle de teknolojiyi iyi kullanır.

 • 3 yıl beklemene değmiş mi bence değmiş :) Tüm fazlalıklardan arındırılmış bir hakkında sayfası herkesin beklentisidir. Bu beklentiyi de fazlasıyla karşılamışsın ablam klavyene sağlık :)

  • Sevgili Kardeşim Timur,

   Çok teşekkür ederim, hepimizin klavyesine sağlık :)

 • İnsan farklılığı istemeli her zaman bence.. Tek düze yaşam kimseye iyi gelmez ;) Bu yazıyı yazma süren yarım saat değil, 3 sene + yarım saat ;) Zor iş kendini anlatmak :)

  • Gerçekten çok zor iş kendini anlatmak Emrahcım :) Farklı olsun, özgün olsun, beni yansıtsın diye çok debelendim. İşte bu çıktı ortaya :)

 • Kendini anlatmak gerçekten zor iş. İnsan yaş kazandıkça fikir kazanıyor, fikir kazandıkça yaşama bakış açısı değişiyor. Ben kendi sitemde bu sayfayı şimdilik boş bıraktım, epey bir sonra yazmayı düşünüyorum. 🙂

  • Çok mantıklı sevgili Sertaç :) Yaşamına yeni deneyimler kattıkça güzel bir hakkımda yazısı çıkaracağından şüphem yok. Sevgiler.