Linkedin’de Yayıncı Olmak

Sosyal medya ve internetin önemini tartışmaya gerek yok sanırım. Herkesin bildiği bir şey var ki, interneti ve sosyal medyayı iyi kullandığımız sürece bilinirliliğimiz artıyor, doğal yollardan reklam yapma fırsatı yakalıyoruz. Burada önemli olan, içeriklerimizi nasıl üretiyoruz ya da içeriklerimizi yayınlarken hangi platformlardan yararlanıyoruz? Ya da profesyonel bir iş ağı kurmanıza yardımcı olacak Linkedin Pulse’yi ne kadar verimli kullanıyoruz?

Linkedin iki yıl önce Pulse’yi satın aldıktan sonra;  Linkedin’de yayıncı olmak, içerik girmek önemli bir hal almaya başladı.

Linkedin’de yayıncı olmak her ne kadar Türkçe Linkedin kullanıcılarına şu an açık olmasa da, genel ayarlardan dil ayarlarınızı İngilizce olarak değiştirdiğinizde, Linkedin Pulse’ta yayıncı olabiliyorsunuz.

linkedinde-yayinci-olmak-02

Anasayfada bulunan “Puplish a Post” seçeneğinden sizde bilgi ve tecrübelerinizi paylaşabilir, Linkedin’de daha fazla görünür olabilir ve bilinirlilik sağlayabilirsiniz.

Özlem'den Okuyucuya

Bir bloggerın en önemli motivasyon kaynağı, yazdığı yazılarının ilgi görmesidir. Okumuş olduğun içeriği beğendiysen sosyal medyada paylaşabilir, konu ile ilgili görüşlerini yorum kısmından yazabilir veya hemen aşağıdan mail listeme abone olarak bana destek olabilirsin.

Paylaş

google
linkedin

İlginizi Çekebilecek Yazılar