Yeni Öğrenenler İçin Bootstrap Türkçe Kaynak

Yeni Öğrenenler İçin Bootstrap Türkçe Kaynak

Bootstrap, dünyanın en ünlü html, css ve javascript frameworkü. Müşteri ve kendi projelerimde sıkça kullandığım framework olan Bootstrap, duyarlı yani responsive web sitelerini kolaylıkla kodlayabileceğiniz bir alt yapıya sahip.

Asıl başvuru kaynağının İngilizce olması sebebiyle bazı arkadaşlarımızın Bootstrap konusunda takıldığını görüyorum. Bu nedenle yakın zamanda denk geldiğim Türkçe Bootstrap sitesini sizlerle paylaşmak istedim.

Eğer sizde Bootstrap konusunda birşeyler öğrenmek ve konuya daha hakim olmak istiyorsanız Bootstrap Türkçe'yi değerlendirebilirsiniz.

Sevgiler ;)

Bir önceki yazım olan DiscoverCloud Site İncelemesi başlıklı makalemde discover cloud, discover cloud sitesi ve saas yazılımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Özlem'den Okuyucuya

Bir bloggerın en önemli motivasyon kaynağı, yazdığı yazılarının ilgi görmesidir. Okumuş olduğun içeriği beğendiysen sosyal medyada paylaşabilir, konu ile ilgili görüşlerini yorum kısmından yazabilir veya hemen aşağıdan mail listeme abone olarak bana destek olabilirsin.

Paylaş

google
linkedin

İlginizi Çekebilecek Yazılar

  • Ablacım yazın için öncelikle teşekkür ederim. Nedir ne değildir diye araştırma yaparken bu yazın ilaç gibi geldi :) Kısa ama öz yazıların birçok okuyucunun da işine yaradığından eminim.