Kişisel Dönüşüm Yolcusu

Duygular, düşünceler, hayat, zaman, yapılacak işler listesi, motivasyon, üretkenlik, hayat amacı…

Son 4 haftadır içerik yazmadığımı farkındayım. Sitenin düzenli takipçilerinden bunun için kusura bakmamasını diliyorum canı gönülden.

1-2 içerik öncesinde mart ayının dert ayı olduğu dile getirmiştim. Zihnime nasıl işlemişse artık, mart ayı gerçekten dert ayı oldu.

Bir hafta arayla çok yakın iki aile büyüğümüzü kaybedince ve ağır grip / öksürük dönemi atlatınca; zaten sorguladığım hayatı, daha fazla sorgulamaya başladım. Sorgulama sonrasında ise, birçok yeni karar aldım. Bu yeni kararları da önce yaşamıma / yaşam tarzıma, sonrasında ise düzenli olarak içerik ürettiğim kişisel web siteme uygulamaya karar verdim.

Kendi adıma kişisel dönüşüm yolculuğu yaşıyorum. Duygular, düşünceler, hayat, zaman, yapılacak işler listesi, motivasyon, üretkenlik, hayat amacı… Artık her şeyden önce, aslında bildiğim ama uygulayamadığım hayat amacımı, gerçekten hayatıma entegre edip ona göre yaşamaya niyet ediyorum. Zira hayat kısa ve dünyaya gelme nedenimiz var. Bu nedeni ise, en iyi şekilde kullanmaya niyet ediyorum.

Ozlemcimen.com bundan sonra, benim kendi kişisel dönüşüm yolculuğumu yansıtacak. Kişisel dönüşüm yolculuğum sırasında; deneyimlerimi, tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım. Bu edinmiş olduğum deneyimler doğrultusunda, kendi hayat amacınızı bulmanıza yardım edebilirsem ne mutlu bana.

Özetle şu ki, WordPress Uzmanı olarak tanımış olduğunuz Özlem Çimen’i bir de kendi dilinde deneyimlerini / tecrübelerini dinleyin bakalım 😊.

Sevgiler.

Bir önceki yazımız olan Mart Ayı, Dert Ayı 🙂 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konuya Yorumunuzu Bekliyorum