WordPress Uzmanı

Merhaba,

Bu sayfaya ulaştıysanız WordPress ile ilgili sorunlarınızın olması muhtemel. Size WordPres kurulumuWordPress güvenliği, WordPress optimizasyonu,  WordPress CPU problemleri ve WordPress tema kodlaması gibi daha birçok konuda WordPress Uzmanı olarak çözüm üretebilirim.

WordPress desteğine ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin

 İletişime Geç

Bazı Referanslar;

Eren Diril Kişisel Blog Teması Kodlaması :
Eren Diril'e ait kişisel blog temasının HTML & CSS kodlamasını yaptıktan sonra, WordPress entegrasyonunu gerçekleştirdik. Bununla beraber; Google Page Speed, Gtmetrix, Yapılandırılmış verilerin entegre edilmesi çalışmalarını uyguladık.

Avukat Mehmet Aytekin Web Sitesi :
Av. Mehmet Aytekin'in web sitesini kodlayarak, WordPress entegrasyonunu ve optimizasyon çalışmalarını sağladık.

İş ve İşçi Davaları Sitesinin Cpu ve Optimizasyon Çalışması :
İş ve İşçi Davaları sitesi için WordPress Cpu ve optimizasyon çalışmalarını tamamladıktan sonra SSL kurulumlarını gerçekleştirdik.

Gezelim Görelim Bilelim Web Sitesi :
Seyahat blog sitesi olan Gezelim Görelim Bilelim sitesinin optimizasyon çalışmalarını tamamlayıp, SSL kurulumlarını gerçekleştirdik.

Daha fazla referanslarımı incelemek isterseniz benim iletişime geçebilir ya da LinkedIn profilim üzerinden hakkımdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medya hesaplarım üzerinden de çalışmalarımı ve son yayınladığım yazıları takip edebilirsiniz.