Yeni Öğrenenler İçin Bootstrap Türkçe Kaynak

Bootstrap, dünyanın en ünlü html, css ve javascript frameworkü. Müşteri ve kendi projelerimde sıkça kullandığım framework olan Bootstrap, duyarlı yani responsive web sitelerini kolaylıkla kodlayabileceğiniz bir alt yapıya sahip.

Asıl başvuru kaynağının İngilizce olması sebebiyle bazı arkadaşlarımızın Bootstrap konusunda takıldığını görüyorum. Bu nedenle yakın zamanda denk geldiğim Türkçe Bootstrap sitesini sizlerle paylaşmak istedim.

Eğer sizde Bootstrap konusunda birşeyler öğrenmek ve konuya daha hakim olmak istiyorsanız Bootstrap Türkçe'yi değerlendirebilirsiniz.

Sevgiler 😉

Bir önceki yazımız olan DiscoverCloud Site İncelemesi başlıklı makalemizde discover cloud, discover cloud sitesi ve saas yazılımları hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorum

 • 04 May 2016

  Ablacım yazın için öncelikle teşekkür ederim. Nedir ne değildir diye araştırma yaparken bu yazın ilaç gibi geldi 🙂 Kısa ama öz yazıların birçok okuyucunun da işine yaradığından eminim.

 • Ben de en azından 2012 den bu yana Bootstrap kullananlar arasında yer alan Freelance tasarımcıyım. Her şeyden önce Bootstrapa başlayacaklar için şunu söylemek ve heveslerini arttırmak istiyorum:
  İlk zamanlarda komplike gibi görünen bir yapısı olsa da biraz anlamaya başlayınca seveceksiniz. Zaman ve uğraş açısından tasarruf etmenizi sağlayacak ve tasarımlarınıza renk katacak. Özlem hanım teşvik edici yazınız için teşekkürler.

  • Özlem Çimen
   20 Oca 2019

   Teşekkürler ilginiz için 🙂

Konuya Yorumunuzu Bekliyorum